Druhý květnový týden proběhla v americkém Nashvillu ve státu Tennessee tradiční konference s doprovodným veletrhem Craft Brewers Conference and Brew Expo America 2023. Bohemia Hop opět vystavovala české chmelové odrůdy a účastnila se konference a doprovodných programů.

V úterý 9. května se uskutečnila akce podporovaná Českou ambasádou ve Washingtonu s názvem „Brewing Like Czechs Do“, jenž patří mezi nejnavštěvovanější akce podobného typu v rámci CBC. Jen v letošním roce se odhaduje, že přišlo přes 600 návštěvníků. Toto matchmakingové fórum slouží k setkání všech příznivců českých pivních stylů, českých surovin a obecně české pivní kultury. Tuto akci svou účastí a pivy podpořili místní sládci z pivovaru Live Oak a Utepils, a dále účastníci předešlých incomingových misí, kteří pro tuto příležitost uvařili kolaborativní pivo pojmenované „Bus Beer“. Na výrobě tohoto piva, jehož název byl inspirován cestováním v autobuse v rámci jejich mise, se podíleli pivovary Green Bench Brewing Co., Monday Night Brewing, Halfway Crooks, Cohesion Brewing Co., Shilling Beer Co. a Threes Brewing.
Bohemia Hop představila jak na výstavě tak na akci "Brewing like Czechs do" české chmelové odrůdy Žatecký poloraný červeňák, Saaz Shine, Sládek, Premiant, Agnus, Vital a Kazbek.