CREATE ACCOUNT

*

*

*

*

*

*

Zapoměl(a) jsem heslo?

*

1

1
2
3
6

V průběhu letošní sklizně jsme již tradičně nabídli odběr čerstvě načesaného “Zeleného chmele”. Možnost odběru využilo opět několik pivovarů nejen s České republiky. Bohemia Hop a.s. každoročně nabízí pivovarníkům zážitek v podobě ručního česání chmele, možnost pořízení aktuálních obrázků z probíhající sklizně, návštěvu sklizňového střediska a samozřejmě to nejcennější “ZELENÉ ZLATO”. Ohlasy jsou kladné a úsměvy na tvářích účastníků jsou pro nás uspokojující odměnou. Neváhejte! Pokud Vás nabídka čerstvého chmele zaujala, určitě ji uskutečníme také v dalším sklizňovém roce.

 

Představenstvo společnosti Bohemia Hop, a.s. svolává řádnou valnou hromadu společnosti podle § 402 č. 90/2012 Sb., o obchodních korporacích.

pozvánka a program ke stažení

                                                                                   LogoChmel

Vegetační zpráva za měsíc srpen

hop report slide

Srážky spadly v letošním srpnu prakticky kolem svátku sv. Vavřince, tj. 10. srpna. Tyto srážky přišly po déle trvajícím suchu a tak daly pěstitelům chmele naději na zlepšení situace ve chmelu. Teplotně byl srpen výrazně vyšší než dlouhodobý normál i než průměr minulého roku.

Zpráva ke stažení

Začala sklizeň chmele 2017

Hranol z první fůry z Rodinné farmy Dittrich, 2017, Lenešice
Hranol z první fůry z Rodinné farmy Dittrich, 2017, Lenešice

Hranol z první fůry z Rodinné farmy Dittrich, 2017, Lenešice
První fůra ze sklizně 2017 z Lenešic
Sklizeň, Lenešice, 2015
První fůra ze sklizně 2017 z Lenešic
První fůra z Lenešic dorazila k naskladnění v Chmelařství, družtsvo Žatec
zitek

 V tomto týdnu vstoupily do sklizně chmele první podniky v Žatecké chmelařské oblasti. Na plno se sklizeň v České republice rozběhne v průběhu tohoto víkendu  a od začátku dalšího týdne. První sklízenou odrůdou je Žatecký poloraný červeňák. Klimatizované sklady CHMELAŘSTVÍ jsou připraveny na příjem chmele z nové sklizně. První dovezená fůra chmele byla dovezená z Agrofarmy Karel Dittrich v Lenešicích.

TOP